Alistair Overeem Alexander Volkov'u İstiyor!

UFC St.Petersburg gecesinin ana maçını gerçekleştiren Alistair Overeem ve Aleksei Oleinik çok kısa bir mücadele gerçekleştirdi. Alistair Overeem aslında bu gecenin ana maçını Rus dövüşçü Alexander Volkov ile yapacaktı fakat Volkov'un sebebi belli olmayan sağlık sorunları nedeniyle maçtan çekilmesi sonucu Aleksei Oleinik ile mücadele etti.

Henüz 30 yaşında olan Volkov ağır sıkletin genç ve geleceği parlak dövüşçüsü olarak gösterilmektedir. Alistair, Oleinik galibiyetinden tatmin olmuş gibi görünse de maç sonrası yapılan basın toplantısında Alexander Volkov ile dövüşmek istediğini söyledi.

ALİSTAİR OVEREEM: "EVET HALA BU ADAMLA DÖVÜŞMEYİ İSTİYORUM. VOLKOV İLE DÖVÜŞMEYE ÇOK HAZIRDIM BUNU DÖRT GÖZLE BEKLİYORDUM. BU DÖVÜŞ BU GECE GERÇEKLEŞMEDİ UMARIM BİR SONRAKİ DÖVÜŞÜM VOLKOV İLE OLUR."

Basın toplantısının ardından instagram üzerinden açıklama yapan Alexander Volkov, Alistair Overrem'in bu isteğine karşı pozitif bir tutum sergiledi ve en yakın zamanda iyileşip kafese geri döneceğini ve Alistair ile dövüşeceğini söyledi.

ALEXANDER VOLKOV: "ALİSTAİR DÜN KAZANDIĞI MAÇTAN SONRA BENİ KAFESE DAVET ETTİ. ONU GALİBİYETİNDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM ANCAK ONDA İYİ BİR FORM GÖREMEDİM. İLK FIRSATTA ONUNLA KAFESTE DÖVÜŞECEĞİM VE YARIM BIRAKTIĞIM İŞİ TAMAMLAYACAĞIM."

Sizce Volkov ve Overeem dövüşürse maçın galibi kim olur ?