Conor McGregor: “Dustin’i 60 Saniyede Bitireceğim” !

Mystic Mac Geri Döndü ! Geleceği gören adam Conor Mcgregor, Dustin Porier ile dövüşü hakkında 'da iddialı bir açıklamada bulundu. Conor ,yaptığı açıklamada Poirier'i birinci rauntta, 60 saniye içerisinde bitireceğini söyledi. Conor Mcgregor'un bu açıklamaları akıllara "Gerçek" McGregor döndü mü ? Sorularını getirdi.

Uzun süredir sahalardan uzak kalan Conor McGregor bildiğimiz üzere 23 Ocak tarihinde UFC 257 ile birlikte tekrar kafese dönüyor. Bu geri dönüşle birlikte eski şampiyon, bizlere en iyi formunu göstereceğinden oldukça emin.

“Gerçek” Conor McGregor Geri Mi Dönüyor ?

Özellikle son zamanlarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda stilini değiştirmesi ve yoğun antrenman temposundan kesitler paylaşması takipçilerinin gözünden kaçmadı. Conor ,bu stil değişikliği ile sevenlerine MMA kariyerine yeni başladığı günleri anımsattı. Peki bu imaj değişikliği ile bizlere kariyerinin başlarındaki başarıya aç halini mi göstermeye çalışıyor ?

Dana White ‘a göre bu sorunun cevabı “evet”. Geçtiğimiz günlerde basına konuşan Dana White:”Conor ‘ın aklını bu işe verip vermediğini kolayca anlayabilirim ve inanın bana bu işe kafasını veriyor. Gerçek Conor McGregor geri döndü. “dedi.

Mystic Mac Geri Döndü !

Sık sık röportajarda kendisinden “Mystic Mac” adıyla bahseden Mcgregor’un kendisine bu lakabı takmasının sebebi, geleceği tahmin edebilmesi. Conor ,daha önce pek çok rakibini hangi rauntta ve hangi şekilde bitireceğini tahmin edebilmesinin yanında pay-per-view ‘de ilk sıraya oturcağını ,bu olaylar yaşanmadan öncesinde yaptığı basın toplantıları ile duyurmuştu. Ayrıca Ultimate Fighter ‘da TJ Dillashaw ‘un Uriah Faber’ e ihanet edeceğini önceden sezmiş ve Uriah Faber ‘i bu konuda uyarmıştı.

McGregor Tahminlerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla bu tahminlere bir yenisini ekledi. Her zaman yaptığı gibi yine iddialı bir açıklamada yapan Mcgregor, açıklamasında:”Dustin ‘i seviyorum ,iyi bir dövüşçü hatta harika bir dövüşçü ama yine de benim seviyemde değil. Dustin ‘i 60 saniyede yere sereceğim.” dedi.