Conor McGregor Emekli Oldu!

Herkes Conor'un geleceğini merak ederken Conor yaptığı son açıklamalarda artık emekli olduğunu ve yoluna iş adamı olarak devam edeceğini duyurdu. Bizler acaba Khabib ile tekrar dövüşecekmi yoksa Nate Diaz ile 3. maçını yapacakmı diye düşünüp tartışırken onun bu kararı vermesinin iyi ya da kötü olduğu tartışılır.

CONOR MCGREGOR: "BEYLER SİZLERE KÜÇÜK BİRŞEY AÇIKLAYACAĞIM. BUGÜNDEN İTİBAREN MMA SPORUNU BIRAKMA KARARI ALDIM. ARTIK YENİ GİRİŞİMLERDE BULUNACAĞIM. ESKİ RAKİPLERİME VE TÜM SPORCULARA BAŞARILAR DİLERİM.

Aslında yakın bir geçmişe bakacak olursak Conor yaptığı bir açıklamada cezası biter bitme kafese geri döneceğini ve antremanlarına son hız devam ettiğini açıklamıştı. Hatta ve hatta antreman partneri Dillion Dennis bile Conor'un Khabib ile 2. kez dövüşme olasılığına dair tahmin ve açıklamalarda bulunmuştu.

Eski UFC iki sıklet şampiyonu Conor McGregor en son dövüşünü hepimizin bildiği üzere Ekim ayında UFC 229 gecesinde yapmıştı. Maç sonrası aldığı men cezası nisan ayında sona erecekti ve McGregor en geç temmuz ayında dövüşecekti.

Conor McGregor bu ayın başlarında Miami'de kendisinin fotoğrafını çeken bir adamın telefonunu alıp parçalaması üzerine o kişi ile de davalık olmuş ve halen davası sürmektedir. 

Sizin düşünceleriniz nedir ?