Conor McGregor Vs Dustin Poirier 3 Geliyor !

McGregor ve Poirier karşılaşmasının rövanşını 6 yıl bekledik, ancak görünen o ki üçlemenin gerçekleşmesi için çok fazla beklemeyeceğiz. Dana White geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamalarda McGregor ve Poirier arasında gerçekleşmesi beklenen üçlemenin gelecek yaz için planlandığını söyledi.

UFC, tarihinin en büyük üçlemelerinden birine hazırlanıyor. UFC başkanı Dana White, önümüzdeki yaz için üçlemeyi gerçekleştirmek istediklerini söyledi. Pek çok kişi Dustin Poirier’in Charles Oliviera ile Khabib ‘in yeri için dövüşeceğini düşünüyordu. White’ a göre ise şampiyonluk için gerçekleşecek karşılaşmalar, üçleme gerçekleştikten sonra yapılacak.

Dana White yaptığı açıklamalarda: “Pekala, pozisyonunda dünyada 1 numara ve 6 numara olan iki adam var. Ve bu adamlar üçlemenin gerçekleşmesini istiyorsa, bunu yapmalısınız. Büyük ihtimalle bu dövüşü yaza gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Eğer Conor’a bakarsanız ,dövüşme tarzı ve o tekmeleri yeme şekli, duruşu, tamamen Dustin’ i küçümsediğini görebilirisiniz. Dustin’in galibiyetinden hiçbir şey eksiltmiyorum ama Dubai’ye bir süper yat çekerseniz ve onun yaşadığı gibi bir hayat yaşıyorsanız dövüşmek için gerçekten aç olmanız gerekiyor. Sanırım üçlemenin en iyi kısmı McGregor hiç olmadığı kadar aç ve tekrar dövüşmek istiyor. Eğlenceli bir son maç olacak.” dedi.