Dana White Conor McGregor'a İnanmıyor!

Conor McGregor'un son günlerde yapmış olduğu emeklilik açıklamaları mma camiasını adeta ikiye bölmüştü. Bir taraf gerçekten onun emekli olduğunu kabul ederken bir diğer taraf ise bu açıklmaların yalnızca gündemde kalabilmek için yapıldığını iddia ediyor. Dana White ise bunun tamamen düzmece bir açıklama olduğu fikrinde.

Yaptığı son açıklamalarda Conor'un emeklilik konusuna uzun uzun değinen White bu fikrin tamamen UFC şirketinin ona hisse vermediği için olduğunu söyledi. Yakın bir zamanda bu konuyu yüz yüze konuşup tatlıya bağlayacaklarını söyledi.

DANA WHITE: "CONOR'UN İSTEDİĞİ BAZI ŞEYLER OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ÖNÜMÜZDEKİ BİRKAÇ HAFTA İÇİNDE ONUNLA OTURUP YÜZ YÜZE KONUŞACAĞIZ VE BU MESELEYİ BİR ŞEKİLDE ÇÖZECEĞİZ.

Konuşmasına devam eden White bu noktada Conor'un saygıdan çok para istediğini söyledi. Tarihte gelmiş geçmiş en saygın sporcuların çoğu Conor kadar para kazanamadı diyerek sözlerine devam etti.

DANA WHITE: "DİNLEYİN KİM CONOR'DAN DAHA FAZLA SAYGI GÖRÜYOR? BU ADAM BANA ASLA SAYGISIZLIK ETMEDİ VE KESİNLİKLE BENİM TARAFIMDA DEĞİL. AMA ONUN ÇOK PARASI VAR."

DANA WHITE: "NBA LİGİNE BAKTIĞINIZDA MİCHAEL JORDAN ORANIN EN İYİSİ FAKAT NBA'DEN HİSSE ALMIYOR. UMARIM CONOR'U MUTLU ETMENİN BAŞKA YOLLARINI BULURUZ."

Son olarak Dana White Conorun'mu UFC'ye yoksa UFC'ninmi Conor'a ihtiyacı var diye sordu.