Dana White Khabib vs. McGregor Rövanşında Sert Trash Talk lara İzin Vermeyecek!

429

UFC 229'un UFC tarihinin en büyük gecesi olması bekleniyordu. Aslında öylede oldu. UFC o gece 2.4 milyon pay-per-view satarak rekor kırdı. Herkes UFC'nin tarihi maçına odaklanmışken Khabib Dana White'ın hayallerini suya düşürdü. McGregor'u 4. rauntta pes ettirdikten sonra kendine sahip çıkamayıp kafesten atlayıp McGregor'un takım arkadaşlarına saldırmıştı. 

Soru-cevap röportajı sırasında mikrofonlara konuşan Dana White Khabib ve McGregor arasında potansiyel bir rövanşın olması gerektiğini belirtti. Ve ikilinin arasında geçecek olan trash talk ların seviyesizleşmesine izin vermeyeceğini söyledi.

           

Dana White: "Bu bir dövüş. Zamanın başlangıcından beri insanlar ne olursa olsun, kavgalarda birbirlerini kasten laflar söylediler. Muhammet Ali Joe Frazier'e goril demişti. Bu laf bir erkeğe söyleyebileceğiniz en kötü laflardan. Bu iyi bir şey değil bu dövüş işi." 

Bu tam olarak şok edici değil. Her şeyden önce White UFC 229'a kadar yapılan tanıtımlarda "şirket tarihinde gerçekleşen en kötü şey" çağrılarına rağmen McGregor'un Khabib'in otobüsüne saldırdığı görüntülerin kullanılmasına izin verdi. Eğer rövanş gerçekleşirse bu UFC'nin şu ana kadar yapabileceği en büyük rövanş olarak görülüyor.