Dillion Dennis Khabib vs. McGregor 2 Tahminlerinde Bulundu!

UFC tarihinin en çok beklenilen dövüşlerinden biride UFC 229 gecesinde yapılan Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor dövüşü olmuştu. Aslında bu olay yalnızca dövüş etkinliği olmaktan çıkmış neredeyse dinlerin ve ülkelerin savaşı haline gelmişti. Bir tarafta Khabib ve Conor atışırken diğer tarafta İrlanda'lı ve Rusya'lı seyirciler birbirleriyle sert münakaşalara giriyordu.

Çoğu insan Khabib'in Conor'u alt edebileceğini düşünürken birçok kişide Conor'un Khabib'i çok sert bir şekilde nakavt edebileceğini düşünüyordu. Ama maçın galibi submission ile Khabib Nurmagomedov olmuştu.

UFC 229 gecesinden sonra yaşanan karışıklıklardan sonra Conor bir an önce rövanş maçı yapmak istediğini belirtmişti. Ama UFC Başkanı Dana White sert rakipler arasındaki acil bir rövanş maçı isteğini durdurdu.

Ama Conor McGregor'un takım arkadaşı Dillion Dennis rövanş maçı olacağına tüm gücüyle inanıyor.

DILLON DENNIS: "YÜZDE YÜZ BU RÖVANŞ MAÇI YAPILACAK BUNA İNANIYORUM. BENCE CONOR PEK ÇOK İNSANIN KALBİNDE DÜNYANIN EN İYİ DÖVÜŞÇÜSÜ. BUNU KANITLAYACAK VE KAZANACAK."

Her ne kadar Conor McGregor maçı kaybetse de Dillion Dennis Conor'un en iyi dövüşçü olduğuna ve rövanş maçında bunu en iyi şekilde kanıtlayacağını söylüyor.

DILLION DENNIS: "CONOR'UN BUNU YENMESİNİ BEKLEYEMİYORUM. ONU DÖVDÜĞÜNDE ÇOK MÜTHİŞ HİSSEDECEK. CONOR EN İYİ DÖVÜŞÇÜ BUNU HERKESİN GÖRECEĞİ ZAMANI BEKLEYEMİYORUM."

Ama şimdilik Conor vs. Khabib rövanşı askıya alınmış durumda. Birçok kişi rövanş istesede UFC bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı.

Sizce roövanş olursa kim kazanır ? Yorumlar kısmına yazmayı unutmayınız.