Jake Paul Dillon Danis’e Sokakta Saldırdı!!!

Geçtiğimiz haftalarda NBA yıldızı Nate Robinson ile yaptığı boks maçında rakibini nakavt ederek gündeme gelen youtuber Jake Paul, kazandığı galibiyetlerin sayesinde özgüvenine özgüven katarak dövüş dünyasından önemli kişileri hedef alıyor. Nate Robinson maçından sonra Floyd Mayweather ile dövüşeceğini söyleyen Jake Paul çok geçmeden UFC yıldızı Conor McGregor’a meydan okumuştu.

 

Conor McGregor’ın kendisiyle dövüşmesi için her şeyi yapan Jake Paul geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yalnızca McGregor’ın karısı Dee Devlin’i takibe almıştı. Paul dün salı günü paylaştığı bir videoda Dillon Danis sokakta kalabalık bir ekiple çekim yaparken kamyonetin arkasından ona şişe vb. malzemeler fırlatarak Dillon Danis’i bir hayli kızdırdı. Yetmiyormuş gibi birde Instagram hesabından Danis’in sevgilisi Savannah Montano’yu takip etti.

Jake Paul bu videonun ardından Conor McGregor’a kendisiyle boks maçı yapması için 50 milyon dolar teklif etti. Ayrıca Instagram hesabına attığı bazı hikayelerde UFC Başkanı Dana White’a ve Conor’ın eşi Dee Devlin’e akıl almaz hakaretler, küfürler savurdu.

 

Dana White tüm bunların ardından bu sabah yaptığı bir konuşmada “bence Amanda Nunes onun kıçını tekmeleyerek yere serer.” Dedi. UFC’nin sert kızı Amanda Nunes hiç çekinmeden “Buna varım!” cevabını verdi.