Kevin Lee, Michael Chandler’in UFC İçin Yeterli Olduğundan Şüpheli

UFC hafif sikletinin 10 numarası Kevin Lee, UFC ile anlaşan, Bellator şampiyonu Michael Chandler’in başarılı olacağını düşünmüyor.

Lee, SiriusXM’s Fight Nation’da “Chandler ile sözleşme imzalamalarını bekliyordum. Görünüşe göre Bellator’u aşıyor gibiydi, onu gerçek bir rakip olarak görüyorum. Belli ki Bellator’dan sonra kendini test etmek istedi. Ama onu Gaethje ile Khabib’in yedeği yapmaya çalışıyorlarsa, bunu gerçekten anlayamıyorum.” diye konuştu.

Kevin Lee’ye göre Chandler’in namağlup şampiyon Khabib Nurmagomedov’a karşı hiç şansı yok. Diğer yandan olası bir Lee vs Chandler karşılaşmasında savaşmaya hazır olacağını belirtti.

Lee konuşmasının sonuna “Gaethje’ye karşı bir şansı olabilir, ancak Khabib’e karşı şansı çok düşük. Bence Chandler, tüm hafif siklet için çok zayıf.” demekten geri durmadı.

Tüm bu konuşmalar son maçına 14 mart 2020’de çıkan ve kaybeden, (18-6) karneli Kevin Lee’nin geri dönüp tekrar çıkış yakalama planı yaptığını gösteriyor. Kevin Lee vs Michael Chandler karşılaşması UFC takipçilerini heyecanlandırıp, Lee’yi eski günlerine döndürebilir.