Khabib Nurmagomedov ‘un Geri Dönmeye Niyeti Yok !

UFC 257 geçtiğimiz Pazar sabahı gerçekleşti ve Khabib, performanslardan çok etkilenmemiş gibi duruyor. Conor McGregor’un Dustin Poirier ‘e kaybetmesinden sonra basın toplantısında konu üzerine gelen soruya Dana White: ‘Maçtan sonra Khabib ile konuştum ve gördüğünden çok etkilenmemiş gibiydi. Bana, “seviyemin bu adamların çok üstünde olduğunu sende biliyorsun. ” dedi.’ açıklamasında bulundu.

Ayrıca Khabib maçtan sonra yaptığı paylaşımlar ile de konuşuldu. McGregor ‘Un Poirier’e yenilgisinin ardından, “Seni şampiyon yapan sparring partnerini ve takımını bırakıp küçük çocuklarla sparring yaparsan böyle olur. Gerçeklikten çok uzak.” paylaşımını yaptı.

Ayrıca UFC başkanı Dana White hakkında da şu paylaşımda bulundu:

“Onu sevebilirsiniz veya nefret edebilirsiniz ama bu adama saygı duymak zorundasınız. Bu adam UFC ‘yi inşa etti. Herşey için teşekkürler Dana White sana çok büyük saygım var.” Khabib’ in bu paylaşımı üstüne Dana White, ” Herşey için teşekkürler dostum seni işini yaparken izlemek zevkti. ” yorumunu yaptı. Bu gelişmelerin ardından bütün oklar Khabib’in şampiyonluk ünvanını Dustin Poirier ‘e bırakmasına yöneldi.