One FC lige yepyeni heyecanlar katacak 4 İranlı Atlet ile anlaştı

Yaptığı birbirinden inovatif hamleler ile her gün sadece muadilleri arasında değil Dünya’daki branş ayırt etmeksizin bütün spor ligleri arasından sıyrılıp her geçen gün daha emin adımlarla adeta bir çığ gibi büyüyen One FC ligine farklı coğrafyalardan yeni yetenekler katarak ligdeki etnik çeşitliliği arttırarak pazarını büyütmeye devam ediyor.

Transferler arasında en hit isim şüphesiz Dünya Ağırsiklet Güreş Şampiyonu Amir Aliakbari. Bu yeni transferleri ve yeni yüzleri size tanıtalım istedim.

Amir Aliakbari

 

Greco-Roman Güreşi Dünya Şampiyonu Amir Aliakbari One FC ağırsikletindekilere bu sene ciddi bir tehdit olacakmış gibi görünüyor. Ağırsikletin kemer sahibi Brendan Vera ile biran önce maç yapıp kemer sahibi olmak isteyen Aliakbari’nin Güreş ve Grappling yetenekleri çok üst seviyelerde ve 10-1 gibi iddialı bir seri ile MMA kariyerini sürdürüyor. Güçlü elleri ve dominant yer dövüşü ile 2020’de One FC’de kariyerine başlamaya hazır.

Şimdiden kendisi hakkında UFC’ye gelecekte İran Tehditi gibi nüktedan paylaşımlar ile MMA Influencer’ları tarafından bir sürü haber yazılıp çizilmeye çoktan başlandı bile.

Masoud Safari

Yenilmez Masoud Safari küresel sahneye One FC ile adım atıyor.

6-0-1’lik bir kariyerin sahibi olan Safari, İran MMA pistinde oyununu istikrarlı bir şekilde büyüttü ve Orta Doğu’nun en iyi dövüşçülerinden biri haline geldi.

Aç Aslanın tek hedefi var oda kemerin sahibi olmak.

Mehdi Barghi

Mehdi Barghi, bir maçı bir an önce bitirebilen hafif ve ağır bir juggernaut.

6-2’lik serilik bir kariyere sahip olan sporcu , mücadele sporlarının ev sahibi olduğu coğrafyada yepyeni başarıları hedefliyor.

Ali Fouladi

Yeteneklerini ONE FC Arenasına getirecek olan Ali Fouladi oldukça donanımlı bir isim.ana One FC’nin gelişim liginde boy gösterecek.

Fouladi, bölgesel liglerde hem nakavt hem de submission ile karşılaşmaları kazanarak çok yönlü bir sporcu olduğunu zaten kanıtladı. Gelecek vaad eden Fouladi küresel sahneye çıkma şansını umarım yakalayacak.