Paulie Malignaggi Conor McGregor Hakkında Konuştu!

Eski dünya şampiyon ve aynı zamanda Bare Knuckle FC'nin yükselen yıldızı Paulie Malignaggi son iki yıldır Conor McGregor ve ekibiyle büyük bir mücadele vermekte. Perşembe günü yapılan açıklamada Artem Lobov'un bir sonraki rakibinin Paulie Malignaggi olduğu duyurulduktan sonra Paulie bir hayli mutlu oldu ancak bir o kadar da endişeli.

BKFC medyasına konuşan Paulie yaklaşmakta olan Artem lobov maçından çok endişe duyduğunu söyledi. Çünkü Artem'e gerçekten çok büyük zararlar vereceğini düşünüyor.

PAULİE MALİGNAGGİ: "BUNUN HEYECAN VERİCİ BİR MÜCADELE OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM AMA BUNLARIN YANINDA BU ADAMA NASIL DAHA AZ ZARAR VEREBİLECEĞİMİ DE DÜŞÜNÜYORUM. BU ADAMA VERECEĞİM ZARAR İÇİN ÇOK ENDİŞELİYİM."

Paulie Malignaggi Artem'in cesaretinin UFC starı Conor ile olan yakın dostluklarından kaynaklandığını söylüyor. 

PAULİE MALİGNAGGİ: "BENİ ASIL GÜLDÜREN ŞEY CONOR'UN OĞLU ARTEM'İN SAÇMA FOTOĞRAFLARINI CONOR'A ATTIĞIM İÇİN BANA ÇOK SİNİRLENDİLER. SONRA ORTAYA BİR SÜRÜ FOTOĞRAF KOYMAYA BAŞLADILAR."

Eski günleri dile getiren Paulie "eğer kıçımı tekmelediği videonun tamamı varsa yayınlasın ama o bunu yapmıyor demekki bunu yapamamamış" dedi.

22 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan BKFC New Hampshire etkinliğinden sonra işlerin daha da kızışacağını söyleyen Paulie, Conor McGregor'un planları hakkında değişiklik yapma ihtimali olduğunu öne sürdü.

PAULİE MALİGNAGGİ: "CONOR'IN OĞLUNU KOMAYA SOKTUĞUMDA HER ŞEYİ BIRAKIP BENİMLE DÖVÜŞMEK İSTEYECEK. ARTEM'İ HAZİRAN AYINDA KOMAYA SOKACAĞIM VE CONOR ERKEKSE BENİMLE DÖVÜŞÜR."

Gerçekleşecek maç hakkında konuşmalarına devam eden Malignaggi "eğer Artem'in onu düşünen bir köşesi yoksa o gerçekten çok incineecek. Bu normal boks değil veya mma değil" dedi.

PAULİE MALİGNAGGİ: "SİZLERE BURADA BUNU SÖYLÜYORUM ARTEM'İN KÖŞESİ ONU MAÇTAN DOĞRU BİR ŞEKİLDE ÇIKARAMAZSA KALICI HASAR ALACAK."

Artem Lobov Ve Paulie Malignaggi 22 Haziran'da BKFC New Hampshire gecesinde dövüşecekler.

Bu konu hakkında fikirleriniz nedir ?