Alistair Overeem Alexander Volkov'u İstiyor!

UFC St.Petersburg gecesinin ana maçını gerçekleştiren Alistair Overeem ve Aleksei Oleinik çok kısa bir mücadele gerçekleştirdi. Alistair Overeem aslında bu gecenin ana maçını Rus dövüşçü Alexander Volkov ile yapacaktı fakat Volkov'un sebebi belli olmayan sağlık sorunları nedeniyle maçtan çekilmesi sonucu Aleksei Oleinik ile mücadele etti.

Henüz 30 yaşında olan Volkov ağır sıkletin genç ve geleceği parlak dövüşçüsü olarak gösterilmektedir. Alistair, Oleinik galibiyetinden tatmin olmuş gibi görünse de maç sonrası yapılan basın toplantısında Alexander Volkov ile dövüşmek istediğini söyledi.

Alistair Overeem: "Evet hala bu adamla dövüşmeyi istiyorum. Volkov ile dövüşmeye çok hazırdım bunu dört gözle bekliyordum. Bu dövüş bu gece gerçekleşmedi umarım bir sonraki dövüşüm Volkov ile olur."

Basın toplantısının ardından instagram üzerinden açıklama yapan Alexander Volkov, Alistair Overrem'in bu isteğine karşı pozitif bir tutum sergiledi ve en yakın zamanda iyileşip kafese geri döneceğini ve Alistair ile dövüşeceğini söyledi.

Alexander Volkov: "Alistair dün kazandığı maçtan sonra beni kafese davet etti. Onu galibiyetinden dolayı tebrik ederim ancak onda iyi bir form göremedim. İlk fırsatta onunla kafeste dövüşeceğim ve yarım bıraktığım işi tamamlayacağım."

Sizce Volkov ve Overeem dövüşürse maçın galibi kim olur ?