Dana White Conor McGregor'a İnanmıyor!

Conor McGregor'un son günlerde yapmış olduğu emeklilik açıklamaları mma camiasını adeta ikiye bölmüştü. Bir taraf gerçekten onun emekli olduğunu kabul ederken bir diğer taraf ise bu açıklmaların yalnızca gündemde kalabilmek için yapıldığını iddia ediyor. Dana White ise bunun tamamen düzmece bir açıklama olduğu fikrinde.

Yaptığı son açıklamalarda Conor'un emeklilik konusuna uzun uzun değinen White bu fikrin tamamen UFC şirketinin ona hisse vermediği için olduğunu söyledi. Yakın bir zamanda bu konuyu yüz yüze konuşup tatlıya bağlayacaklarını söyledi.

DANA WHITE: "Conor'un istediği bazı şeyler olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç hafta içinde onunla oturup yüz yüze konuşacağız ve bu meseleyi bir şekilde çözeceğiz.

Konuşmasına devam eden White bu noktada Conor'un saygıdan çok para istediğini söyledi. Tarihte gelmiş geçmiş en saygın sporcuların çoğu Conor kadar para kazanamadı diyerek sözlerine devam etti.

DANA WHITE: "Dinleyin kim Conor'dan daha fazla saygı görüyor? Bu adam bana asla saygısızlık etmedi ve kesinlikle benim tarafımda değil. Ama onun çok parası var."

DANA WHITE: "NBA ligine baktığınızda Michael Jordan oranın en iyisi fakat NBA'den hisse almıyor. Umarım Conor'u mutlu etmenin başka yollarını buluruz."

Son olarak Dana White Conorun'mu UFC'ye yoksa UFC'ninmi Conor'a ihtiyacı var diye sordu.