Dana White Tony Ferguson'un Sıradaki Maçı Hakkında Konuştu!

Dövüş dünyasında hiçbir şeyin garantisi olmasa da Tony Ferguson'un bir sonraki maçının Khabib ve Poirier maçının kazananıyla hafif sıklet şampiyonluk maçına çıkması şu an için garanti gibi gözükmekte.

Tony'nin önündeki en büyük engelin Conor McGregor olduğu düşünülüyor. Nedenin ise Conor'ın istediği dövüşleri her zaman bir yolunu bulup gerçekleştirdiği düşünülmekte. 6 Ekim'de Khabib Nurmagomediv'a yenilmesine rağmen mma dünyasının hala en büyük rakibi olarak görülmekte.

UFC Başkanı Dana White ise Conor McGregor'un şu anda beklemekte olduğunu ve kemer mücadelesi için sırada Tony Ferguson'un olduğunu söyledi.

Dana White: "Khabib ve Dustin 7 Eylül'de Abu Dhabi'de dövüşecek. Tony, Donald Cerrone'ye karşı güzel bir galibiyet aldı. Tony'nin sırada olduğunu düşünüyorum."

Dana White eski çifte şampiyon Conor McGeregor'un bu yaza kadar geri döneceğini ancak yeni maç anlaşmalarıyla ilgili birşey söyleyemeyeceğini söyledi.

Açıklamalarına devam eden White "Conor şirket içinde bu spor içinde mükemmel birisi. Bu sporu birçok Avrupalı'ya tanıttı ve izletti. Bu adam pazarlık yapmayı seviyor sporcu olmasının yanında iyi bir iş adamı." Açıklamalarını yaptı.