Tony Ferguson'un Eşi Açıklamalarda Bulundu!

Geçtiğimiz günlerde eski UFC hafif sıklet şampiyonu hakkında şok edici ve bir o kadar da üzücü haberler duymuştuk. Ferguson'un sevenleri bu haberlere inanmak istemese de eşi Christina Ferguson UFC'nin yayın ortağı olan ESPN'e birtakım açıklamalarda bulundu.

CHRISTINA FERGUSON: "Tony gerçekten bana iyi bir eş ve oğlumuz için çok iyi bir baba. Şu an yasal işlemler var ve bu işlem bu sürecin bir parçası. Tony sağlığına kavuşması için yardımlar alacak. Bunun yanı sıra UFC şampiyonu olma yolunda ilerleyecek. Bize gönderilen güzel mesajları saygıyla karşılıyoruz umarız mahremiyetimize saygı duyarsınız."

Tony Ferguson (24-3) UFC 229 gecesinde Anthony Pettis'e karşı aldığı galibiyetten sonra bir daha dövüşmedi. Polis Departmanı Tony Ferguson'u sosyal destek hizmetine yönlendirdi. Polis olaylardan sonra birkaç görgü tanığı ile görüşmeler yapmış. Görgü tanıklarının söyledikleri şeyler ise hiç iç açıcı şeyler değil. 

Tanıkların ifadesine göre Tony 3 gündür uyumuyordu ve evi birbirine katmıştı. Birisinin bacağına çip yerleştirdiğine inanıyordu. Başka bir tanık ise Tony'nin kendisine "duvarımın içinde birisi var" dediğini ifadesinde anlattı.