UFC San Antonio: Greg Hardy vs Juan Adams İncelemesi

S Sport ve S Sport Plus aracılığıyla izlediğimiz UFC San Antonio gecesinde güzel maçlara şahitlik ettik. Bunlardan biriside Greg Hardy ve Juan Adams arasında gerçekleşti.

Eski NFL oyuncusu Greg Hardy çıktığı beş maçın dördünde rakiplerini bitirmeyi başardı ve Dana White Contender Series'te UFC ile maç anlaşması imzaladı. Juan Adams maçtan önce de kafese girerkende Greg Hardy'ye haketmedikleri değeri verdikleri düşüncesi ile oldukça sinirliydi. Hardy'yi bitirmeyi planlıyordu ancak işler istediği gibi gitmedi.

Maç Juan Adams'ın harika bir sol yumruğu ile başladı. Juan Adams raundun başlarında Greg Hardy'ye tek dalarak onu yere almayı istedi ancak Greg Hardy güzel bir savunma yaparak Juan Adams'ın üstünde kaldı. Greg Hardy Adams'ın kafasına sert darbeler geçirirken hakem Dan Mirogliatta Juan Adams'a kafanı koru uyarısı yapmasına rağmen Adams iyi bir koruma sağlayamadı ve hakem maçı bitirdi. 

Juan Adams ayağa kalktığında oldukça sinirliydi. Karara itiraz etti ancak ne yapsa boştu. Resmi kararı bile beklemeden seyircilerin yuhlaması eşliğinde kafesten diş koruyucusunu fırlatarak ayrıldı. 

Maç Greg Hardy'nin galibiyeti ile sonuçlandı.