Kafesi veya herhangi bir etkinliği onlarsız hayal edebiliyor musunuz ? Ellerinde sayı olan kocaman kartonlar ile kafese girip bizlere sonraki raunt’u belirttikleri gibi aradaki periyotlarda sporcular dinlenirken ambiyansa güzellik katmak için varlar.Mesleklerininde hiçte kolay olduğunu söyleyemeyiz.Senelerce sürecek bir spor-beslenme düzenine istikrarlı bir bağlılık gerektiriyor.

Gözler sizin üzerinizdeyken sürekli etrafa gülücek saçmak , en iyi postüre sahip olmak her zaman mümkün olmuyor.UFC’nin kuruluşundan bu yana diğer Ring kızları arasında fark yaratanları organizasyonu uzun yıllardır takip eden biri olarak sizler için listelemek istedim.

7.Chrissy Blair

Florida doğumlu Chrissy Blair Ring kızları arasında en zayıf kızlardan biri olmasına rağmen UFC’nin en ateşli ve güzel kızlarından biri oldu her zaman.Pazarlama ve Marka Yönetimi gibi alanlarda çalışmış ve Grafik tasarım mezunu. Uzun yıllardır dünyanın en büyük MMA organizasyonlarında çalışıyor.Makkaj yapmakten hemcinsleri kadar haz etmiyor ve kadın MMA’cilerin ikonu olan Ronda Rousey’nin büyük bir hayranı oda. Geçmişte birçok Erkek dergisi için soyunması ile Strikeforce yetkililerinin dikkatini çekmiş.Bir erkekte önce gülüşe ve zekaya önem veriyor ve aşkı sonuna kadar sınırların dışında yaşamayı seviyor.Sağlıklı beslenmek ve TV izlemenin yanında egzersiz yapmaktan keyif alıyor.

6.Brittney Palmer

San Diego , California doğumlu Brittany uzun yıllardır UFC organizasyonun bir parçası ve güzelliğiyle yıllardır bizlerin başını döndüren isim.UFC ile ilgili en çok hoşuna giden kısım seyahat ve fanlar.Hırslı ve yetenekli erkekleri seviyor ve güçlü bir mizah anlayışı olmazsa olmazları arasında.Kariyer hedefi kariyeri ile ilgili gelişim ve hayatta keyif aldığı işlerden para kazanmaya devam etmek.Entourage programının hayranı ve en sevdiği yemekler Tapas ve Sushi.Boş zamanlarında dans etmeyi , snowboard , resim yapmayı ve dans etmeyi seviyor.

5.Ali Sonoma

St.Louis , Missouri doğumlu Ali , geniş bir aileden geliyor ve güzelliğini zengin genetik mirasına borçlu.Güzel isim İsveç , Alman , Fransız köklerine sahip. 2006 senesinde UFC 66’da kariyerine başlıyor.Arnold Classic    2009’da kadınlar vücut geliştirmede bikini kısmında birinciliği kazanıyor.Ali kariyerine 16 yaşında başlıyor ve o günden beri hiç durmuyor.Spor tutkunu ve Futbol , Balık Tutmak , Dans Etmek , Pilates ve Shotgun ile ateş etmek en sevdiği aktivitelerin başında geliyor.Deniz mahsüllerini çok seviyor.Hedefleri arasında dünyayı gezmek , Master yapmak , hayır işleri yapmak var. Ali veteran MMA dövüşçüsü Diego Sanchez ile birlikte yaşıyor.

4.Rachelle Leah

Leah San Carlos , California doğumlu. Modellik kariyerine 16 yaşında hobi olarak başlamış. UFC’nin 2006-2011 dönemi olan TUF Boom’da en popüler isimlerden biriydi.FORD Motor Grubu ile ilk ciddi modellik tecrübesini yakalayan Leah , bir Boks maçında görev alırken UFC Koçlarından James Pena tarafından keşfediliyor.2006’da başladığı UFC serüveni uzun yıllar sürüyor. Erkek stil dergisi olan Playboy poz verdiği dergilerin en popüler olanı.Güzel isim boş zamanlarında Snowboard ve Wakeboard yapıyor.Sex And The City en sevdiği dizi ve Sushi en sevdiği yemek.

3.Vanessa Hanson

Orange County , California doğumlu Hanson’da güzelliği Norveç , Meksika ve Alman köklerinden alıyor.2011’de US Open Sörf etkinliği manken aradığında kariyerine başlıyor. Psikolog olmayı hedeflerken mankenliğin asi ve egzotik dünyası ilgisini çekiyor ve kendini 2011’de konuk olarak katıldığı kafes kızlığından kariyere doğru uzanıyor.Dövme tutkunu ve birçok güzel kadın gibi Erkekte mizah onun için olmazsa olmaz.Yoga , Kitap okumak ve Yemek yapmak hobileri arasında.Nancho , Deniz Mahsülleri ve Dondurma ise favori yemekleri.

2.Amber Nichole Miller

Colorado’lu güzel UFC 40’ta başlattığı kariyerine 4 yıldan sonra son veriyor. Kendi döneminin en popüler isimlerinden Rachelle Leah ile yaşadığı sorunları sebepler arasında gösteriyor.UFC’nin Hall Of Famer isimlerinden Tito Ortiz ile bir maçı sonrası yakınlaşan güzel , 2014’ten beri Miller’ın sevgilisi.Kariyerine genç yaşta MGM Mirage Resort’larında başlayan Miller kariyeri boyunca birçok ünlü derginin kapağı oldu.

1.Arianny Celeste

Arianny UFC’de Kafes Kızları’nın sözü açıldığından herkesin aklına gelen ilk ve yegane isim. 2010 yılında Playboy dergisine soyunan Celeste aynı zamanda çok başarılı bir şarkıcı ve söz yazarı. Arianny UFC’nin büyük etkinliklerinde gözlerimizin aradığı bir isim.